Gel na zpevnění a zvětšení prsou

Pokud nejste spokojeni s tím, jak Vaše poprsí momentálně vypadá, můžete vyzkoušet gel, který Vám umožní se cítit lépe. Prsní sval je tvořen z měkké tkáně, ta ochabuje mezi svaly jako první, posiluje se problematicky. Opticky poprsí uvadá a svalová hmota již nedrží tak pevně. Proto je tu možnost užívání gelu, aktivuje ochabující tkáň a pomáhá znovunavrátit pružnost.

Je to výborné řešení i u žen, kdy po porodu a následným kojením došlo k výrazné změně prsou. Každá žena v jakémkoliv věku touží být přitažlivá a to přirozenou cestou bez skalpelu.

Maximální zaznamenaná změna byla o jedno číslo velikosti prsou. Schopnost přeměny tkáně je přímo závislá na regeneračních schopnostech těla, které má každý z nás odlišné. Také je pořeba vzít v potaz úměrnost vůči tělu, u velmi malých prsou nastala změna o čtvrt až půl čísla.

Jak se gel užívá?
Gel je tvořen na bázi čistě přírodních látek a má 100% schopnost se vstřebat. Maže se každý večer před spaním přímo na pokožku, prvních 14 dní pouze zespodu prsou, v dalších dnech po celé oblasti poprsí mimo dvorce bradavek. Stačí slabá vrstva gelu, po aplikaci se za chvíli vstřebá a pokožka zůstane suchá. Jako reakci může někdo pocítit menší pnutí nebo tlak v prvních dvou týdnech.

Délka užívání se doporučuje 2-3 měsíce, z toho dva měsíce intenzivně tzn. každý večer, pak už stačí občas potřít pro udržení dosažené změny.
Cena: 1x balení (3-4 týdny) 400,- Kč
2x balení (6-8 týdnů) 750,- Kč