Thajská masáž


Jedna z východních technik masáží, které je už možno zakusit i u nás. Jedná se o ucelenou soustavu cviků ve spojení s aktivací energetických center pomocí znalosti akupresurních bodů. Umožní vám poznat sama sebe v pohybu i doteku a znovuobjevíte vaše skryté rezervoáry sil.

Tato masáž obdivuhodně kombinuje protahování různých částí těla a mačkání tlakových bodů. Její stáří se odhaduje na 4000 let. Spojuje v sobě několik oblastí alternativních léčebných technik včetně známé jógy. Její obrovská výhoda spočívá v uceleném způsobu léčby. Otevřením a pročištěním energetických drah a center dosáhneme nejen toho že pohyb, který nám dělal velké problémy, se pro nás stane snadno proveditelným, ale protože vše souvisí se vším, začne se lepšit i celkové zdraví. Mačkáním tlakových bodů se posílí činnost vnitřních orgánů a tím se zvýší i naše odolnost v celkovém slova smyslu.

Jak taková masáž probíhá ?
Je to jedna z mála masáží, která se provádí přes oblečení. Proto se doporučuje vzít si sebou volné sportovní oblečení, v němž se cítíte dobře a neškrtí vás. Samotná masáž probíhá na masážním lehátku nebo na matraci speciálně k tomuto účelu vyrobenou. Nejprve se začínají masírovat chodidla, kde je velké množství reflexních plošek a ty pak po promasírování pomohou uvolnit problematická místa. Pokračuje se nohama v poloze na zádech přes břicho a horní končetiny, po té následuje poloha na boku a na břiše, končíme vsedě.


Jak často thajskou masáž absolvovat?
Odpověď je jednoduchá. Jedna masáž nepomůže odstranit problémy naráz, ale postupně, proto se doporučuje pravidelnost a tím i možnost provést sestavu thajské masáže, která bude přímo šitá na míru.

Doporučení:
Před masáží je dobré ten den absolvovat koupel (není to podmínka, ale pro Váš lepší pocit.)
Na samotnou masáž je potřeba si vzít s sebou něco na převlečení: nejlépe dlouhé kalhoty či tepláky z tenké, měkké látky a tričko.

Cena: Základní masáž (1 hodina) 700,- Kč
Nohy,ruce,záda a hlava (1,5 hodiny) 1050,- Kč
Celé tělo (2 hodiny) 1400,- Kč