Aromamasáže pro ženy

Technika aromaterapie se traduje již od dob starého Egypta

Kleopatra vynikala znalostmi v tomto oboru a díky válkám s Římem se podařilo propašovat některé z těchto vědomostí i na evropskou pevninu.

Aromaterapie funguje na principu doplňování chybějících harmonizujících složek do těla a tím docílení vyvážení a zmírnění až odeznění problematických reakcí.
Je to způsob, jak si sobě i tělu dopřát odpočinek v podobě uklidňujících a povznášejících pocitů.

Jak často se má taková absolvovat?
Není žádné omezení, harmonické pocity nelze předávkovat. V dřívějších dobách to byla součást denní péče o sebe.

Které oleje používám?
Základním nosičem aromasilic, který se mi osvědčil, je olivový olej za studena lisovaný. Do něj přidávám několik kapek z výběru 30-50 olejů 3 silice.
První olejíček znamená problém ve fyzickém těle, druhý podporuje v souvislosti s prvním emocionální hladinu a třetí vše dorovnává na rovině mentální. Smícháním těchto 3 složek se vytvoří nádherná vůně, kterou by si Dior nechal hned patentovat.

Jakým způsobem určuji vhodné pro daný problém?
Běžným způsobem se oleje vybírají dle znalostí čínské medicíny. Je to dobrý způsob, ale znamená to dlouze se vyptávat a absolvovat řadu vstupních testů, které pak vypovídají o Vaší povaze a zdravotních problémech.
Řeším to méně komplikovaným způsobem. Věnuji se diagnostice již delší dobu, potřebné údaje určuji dle vyváženosti energie těla. Je to přesnější, protože tento záznam počítá i s méně zjevnými obtížemi, kterou mohou být přítomny. Jinými slovy: budete mít namíchaný olej přímo na míru!

Cena: 1,5 hodiny 1050,- Kč

Speciální nabídka: Gel na zpevnení a zvetšení prsou (aktivuje ochabující tkán a pomáhá znovu navrátit pružnost)