Zdravotní masáž

Je nejznámějším druhem masáže. Setkáte se s ní kdykoliv se rozhodnete ulevit bolesti zad a navštívíte vámi vybraný masérský salon. Pracuje se silnějším tlakem za účelem prokrvení a uvolnění ztuhlého svalstva.

Trápí vás bolesti zad?!

Špatně položená otázka. Koho dneska netrápí bolesti zad, šíje a beder?

Pokud je to opravdu nesnesitelné, navštívíme lékaře ten nám oznámí, že na operaci to ještě nevypadá a napíše nám prášky proti bolesti.
Někdo vynechá návštěvu lékaře a navštíví masážní salon. Masáží se bolest zmírní nebo i na čas pomine, ale za nějakou dobu se vrátí.

Proto vám nabízím řešení. Spousta problémů se zády se odehrává v svalové tkáni, která reaguje velmi citlivě na teplotní výkyvy, ke kterým dochází během nemoci, ale i tím, že vás „ofoukne“. Sval zareaguje stažením a zánětlivou reakcí. Pokud se problém neřeší hned, ztuhlost se zhoršuje společně i s bolestmi. Může se k tomu přidat i horší schopnost pohybu ramene či krku.
V této oblasti zdravotnictví panuje neinformovanost a i se nebojím říci určitý nezájem odstraňovat skutečné příčiny problémů. A tak pokud problém spočívá ve změněné schopnosti funkce svalu, lékaři a ani následná rehabilitace ho neodstraní, pouze zlepší. A přitom řešení je jednoduché: odstranit zánět ve svalové tkáni. Cvičením se neodstraní, spíše se postupně zhoršuje a v lepším případě nereaguje.
Ne každá ztuhlost však znamená zánětlivý proces svalu, proto vám nabízím kromě běžné masáže možnost i se svých bolestí účinně zbavit a to pomocí gelů, které je možno aplikovat přímo na problematické místo. Jedná se o čistě přírodní přípravky vyrobené z bylinných tinktur a obohacené lanolinem (výtažkem z ovčího rouna), ten umožňuje proniknout až k samotnému ložisku zánětu ve tkáni a vyléčit ho. Tím se gel naprosto liší od prostředků běžně k dostupných v lékárně.

Abych vám mohla určit, který gel je pro vás nejvhodnější, je potřeba absolvovat alespoň dvě masáže. To je nutné pro lepší rozpoznání možných reakcí ve svalu a určení vhodnosti léčby.

Cena: 30 minut 350,- Kč
60 minut 700,- Kč